İMECE Anketi


İMECE 4. yılını geride bıraktı. Küçük kıvılcımlar hafif hafif alev almaya devam ediyor.

İMECE’nin bugüne kadar yaptıklarını ve önümüzdeki süreçte neler yapabileceğini herkesin fikirleri ile geliştirmek amacıyla bir anket çalışması hazırladık.

Bu çalışmayı dayanışmayı, hareketi büyütmek amacıyla kendimizi tanıma faaliyeti olarak da düşünebiliriz. Soruları da bu ölçüde belirlemeye çalıştık. Örneğin meslek, yaşanılan yer, iletişim gibi bilgilerin derlenip toplanması, karşılaştığımız çeşitli durumlarda nasıl bir destek için kiminle iletişime geçebileceğimizi bize göstereceğinden oldukça işlevsel roller üstlenebiliyor.

Geliştirebileceğimiz çok daha büyük bir potansiyelimiz, kuracağımız çok daha büyük dostluklarımız var. Bu yüzden, oldukça önemli gördüğümüz bu anket çalışmasına bir iki dakikanızı ayırmanızı rica ediyoruz.

Notlar: 
  • Cevaplarınızı toplumunsehircilikhareketi@gmail.com adresine atabilirsiniz. 
  • Dilediğiniz soruları yanıtlamakta/yanıtlamamakta özgürsünüz. Bilesiniz ki, bu bilgilerin tümü yalnızca dayanışma ve mücadeleyi geliştirmek amacıyla kullanılabilir. İMECE dışındaki yapılarla paylaşılması söz konusu değildir.Yaşadığınız Yer (İl-ilçe-mahalle/semt):


Mesleğiniz (öğrenci iseniz lütfen bölüm belirtiniz):


İmece mail grubuna üye oldunuz mu? Olduysanız, nasıl ve neden?

  
İmece’nin bugüne kadar yaptığı çalışmalar arasında öne çıkanları sizce hangileri?

  
İmece’nin faaliyetleri ve genel yapısı ile ilgili gördüğünüz eksiklikler/olumsuzluklar var mıdır? Varsa bunları kısaca açıklayabilir misiniz?

  
İmecenin internet sitesini takip ediyor musunuz? Önerileriniz neler?


Önümüzdeki süreçte hangi konu başlıklarında ve çalışma alanlarında yoğunlaşmak gerekir?


İmece toplantılarına ya da etkinliklerine katıldınız mı? Düşünceleriniz neler?

  
İmece’nin faaliyetlerine ve etkinliklerine daha yoğun bir şekilde katılmayı ister misiniz? Ya da, “üzerinde durulduğu taktirde emek koyabilirim” diyebileceğiniz konular var mı?

  
İmece’ye düzenli olarak elden geldiğince maddi destekte bulunabilir misiniz?Adınız, Soyadınız:


İletişim Bilgileriniz:


Bunlar haricinde belirtmek istediğiniz görüş ve öneriler:

  

Teşekkürler!